Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.07.2020, 07:59

Дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

звітування керівника перед громадськістю

Звіт

завідувача дошкільного навчального закладу «Дзвіночок»

за 2016-2017 навчальний рік

Доступність до якісної освіти починається з дошкільного закладу. Тому необхідно забезпечити дітей дошкільного віку якісною дошкільною освітою. Виховання та навчання малюків-головне завдання ДНЗ. Воно вирішується на основі нормативних документів,які регламентують діяльність дошкільних закладів: Конституцією України,Законами України «Про освіту», «Про Дошкільну освіту»,Базовим компонентом дошкільної освіти , «Положенням про дошкільний навчальний заклад»,в тому числі програмами «Українське дошкілля» та «Впевнений старт». Колектив ДНЗ розвиток своєї діяльності бачить у рості професійної компетентності кожного працівника,взаємодії суспільного та родинного виховання.

Склад вихованців за 2016-2017 н.р.

За проектною потужністю та санітарними нормами заклад розраховано на 40 місць для дітей віком від 2 до 7 років.

за звітний період прийнято 16 дітей,7 дітей випущено до школи,за бажанням батьків вибуло 6 дітей.

На даний момент залишаються невирішеними кілька ключових проблем:

- багато уваги потребують діти старшого дошкільного віку для кращої адаптації в умовах режиму школи,які не відвідують дошкільні заклади. Це негативно позначається на їхньому розвитку,а також майбутніх успіхах у навчанні.

- важливою проблемою є відсутність альтернативного методичного забезпечення дітей,яке відчувають батьки. Мало спеціальної літератури для батьків з питань сімейного виховання дітей. Тому протягом навчального року дошкільний заклад приділяв багато уваги популяризації освітньо-виховної роботи з дітьми. Батьки неодноразово запрошувались до участі в святах,розвагах,було проведено тиждень безпеки дитини.

Знання дітей,їх поведінка в колективі значною мірою впливає на подальше життя дитини,її навчання в школі,тому я вважаю необхідним моментом участь батьків в освітньо-виховній роботі дошкільного закладу.

Кадрове забезпечення

Вся діяльність моя,як керівника ДНЗ, 2016-2017 навчального року була спрямована на створення належних умов для забезпечення повноцінної освітньо-виховної роботи з дітьми. Дошкільний заклад забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами,які постійно підвищують свій професійний рівень . Відвідують курси,семінари,методичні об’єднання,займаються самоосвітою,для підвищення методичних знань постійно закуповується методична література,виписуються періодичні видання.

В дошкільному закладі ведеться прийом громадян. За цей навчальний рік звернулося 18 громадян щодо зарахування дитини до дошкільного закладу.

Матеріально-технічна база.

Дошкільний навчальний заклад є комунальним закладом,тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Але у зв’язку з складною ситуацією в країні ці функції взяли на себе батьки. За рахунок благодійних внесків було відремонтовано пісочниці,оплачена робота майстрів при будуванні прогулянкового майданчика,закуплено новий принтер,закуплено роздатковий та методичний матеріали,були придбані миючі та дезінфікуючі засоби,неодноразово закуповувались різноманітні запчастини до кранів,насоса,закуповувались килимки до ванної кімнати. За рахунок місцевого бюджету було вичищено 2 рази нечистоти, придбано матеріал для прогулянкового майданчика,фарбування прогулянкових майданчиків,закуплено медикаменти.

Організація харчування

Повноцінне та якісне харчування є невід’ємною складовою зміцнення здоров’я дітей. Організація харчування ведеться відповідно до Інструкції з організації харчування дітей. Найважливішою умовою правильної організації харчування дітей є суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоку та процесу приготування,зберігання їжі. З метою профілактики кишкових захворювань працівники суворо дотримуються встановлених вимог до технологічної обробки продуктів,правил особистої гігієни. Результатами є відсутність зафіксованих випадків отруєнь і кишкових захворювань. Виконання натуральних норм склало 70% на загальну суму 16 грн. на одну дитину. Всі продукти проходять термічну обробку,сирні,м’ясні та рибні -подвійну. Перспективне меню складається відповідно до картотеки страв. Всі продукти доставляються до дитячого садка з посвідченням якості.

Медичне обслуговування

Медичне обслуговування дітей у ДНЗ передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів,медичних оглядів перед профілактичними щепленнями. Медичне обслуговування у ДНЗ здійснюється медичною сестрою Гошовською О.Я.Медична сестра оглядає дітей,проводить антропометрію,термометрію,надіє долікарську допомогу в разі гострого захворювання або травми,проводить ізоляцію дітей,що захворіли,організовує проведення поточної дезінфекції. Профілактичні щеплення дітей ДНЗ здійснюються згідно з календарем щеплень у встановленому порядку. Дані про результати медичного обслуговування фіксуються і зберігаються у порядку, встановленому МОЗ.У ДНЗ застосовують форми ведення медичної документації та звітності,встановлені МОЗ.

У ДНЗ постійно ведеться моніторинг стану здоровя дітей. В кожній групі є листок здоровя дітей. Найчастіше діти хворіють бронхітом та ГРВІ. Переважна більшість захворювань припадає на зимово-весняний період. Але більша частина пропущених днів дітьми залишаються без поважних причин (без довідок). Тому пед.персоналу та медичній сестрі потрібно вимагати від батьків довідки,якщо дитина пропустила більше ,ніж 3 дні.

Соціальний захист дітей

 

У ДНЗ проводиться робота щодо соціального захисту дітей. Так у 2016-2017

н.р окремим категоріям дітей було організовано пільгове харчування:

Пільгові категорії

Кількість у 2015-2016 н.р

Оплата з бюджету

багатодітні

2

50%

малозабезпечені

12

100%

 

Система роботи щодо попередження дитячого травматизму

Організація роботи з безпеки життєдіяльності та попередження дитячого травматизму в ДНЗ здійснювалась відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку». Вищезазначеними документами визначали єдину систему організації роботи безпеки життєдіяльності попередження дитячого травматизму. Протягом року проводились такі заходи:

- видавалися накази «Про організацію роботи по виконанню «Інструкції з охорони життя і здоровя дітей в ДНЗ»

- видавався наказ «Про запобігання дитячого травматизму»,де затверджуються заходи щодо попередження дитячого травматизму;

- проводились інструктажі;

- проводились тижні БЖД;

- питання щодо попередження дитячого травматизму розглядались на нарадах.

Завгосп,завідувач,медична сестра щоденно тримають на контролі виконання «Інструкції з організації охорони життя і здоров’я дітей в ДНЗ» працівниками ДНЗ. Грубих порушень не було виявлено. Педагоги створюють безпечні та нешкідливі умови розвитку,виховання та навчання дітей. Діяльність адміністрації спрямована на виховання в учасників навчально –виховного процесу якостей свідомого і обов’язкового виконання правилі норм безпечної поведінки в повсякденній діяльності і в умовах надзвичайної ситуації,формування знань про правила самозбереження,дорожнього руху,протипожежної безпеки.

Управлінська діяльність завідувача

Керівна робота у ДНЗ здійснюється відповідно до Статуту ДНЗ та річного плану роботи. Безпосереднє керівництво ДНЗ здійснює управління освіти виконавчого комітету Болехівської м/р . До складу органів самоуправління входять:

- батьківські комітети

- профспілкові комітети

- педагогічна рада

- загальні збори батьків та членів трудового колективу

- комісія з охорони праці та ТБ

- рада з харчування.

Я ,як керівник ДНЗ,забезпечую:

- реалізацію державної політики в галузі освіти через педагогічні ради,загальні збори;

- дію від імені закладу,представляю його в усіх державних органах,на підприємствах,в установах;

-у межах своєї компетенції видаю накази, обовязкові для виконання працівниками закладу.

Усі мої управлінські рішення були спрямовані на забезпечення працездатності колективу,виконання річних завдань.

 

Аналізуючи стан роботи за 2015-2016 навчальний рік вважаю за необхідне визначити і проблеми дошкільного закладу,які потребують рішення:

1.Тримати на постійному контролі питання харчування дітей .

2.Залучати батьків до участі в освітньо-виховній та господарській діяльності ДНЗ.

Ми маємо задовільну матеріально-технічну базу,колектив може і хоче працювати. Головним є те,що дошкільний заклад прагне бути тим місцем,де діти завжди можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я,реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело і щасливо жити.

 

Дякуємо всім за увагу та надіємось на подальшу співпрацю.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz